Fundacja Sprzymierzeni

Statutowym celem Fundacji SPRZYMIERZENI, jest wsparcie finansowe oraz organizowanie opieki zdrowotnej dla funkcjonariuszy służb mundurowych, którzy doznali uszczerbku na zdrowiu, w wyniku pełnienia służby w kraju lub za granicą oraz świadczenie pomocy materialnej i niematerialnej ich rodzinom.

OVERVIEW

This domain fundacja-sprzymierzeni.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the better). We have audited six pages within the web site fundacja-sprzymierzeni.pl and found seventy-five websites referring to fundacja-sprzymierzeni.pl. We have acquired one public web accounts acquired by this website.

FUNDACJA-SPRZYMIERZENI.PL RANKINGS

This domain fundacja-sprzymierzeni.pl is seeing diverging levels of traffic all through the year.
Traffic for fundacja-sprzymierzeni.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja-sprzymierzeni.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja-sprzymierzeni.pl

Silent Technical

Tel 48 519 110 692. Fax 48 22 651 58 04. Wspieramy fundację Sprzymierzeni z Grom.

Chemia budowlana, materiały izolacyjne Termo Organika

sklep.silenttechnical.pl

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Niezwykle lekka i kompresowalna kurtka z membraną GORE-TEX. Lekkie i komfortowe nakolanniki o anatomicznym kształcie.

Spirit Of Poland Patagonian Expedition Race 2016 THE LAST WILD RACE

Test procedur ratunkowych na brzegu cieśniny Magellana. Punte Arenas, Chile 14. 2016 O 9 rano polski zespół, noszący nazwę Spirit of Poland stawił się na brzegu cieśniny Magellana aby odbyć test z procedur ratunkowych.

WHAT DOES FUNDACJA-SPRZYMIERZENI.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-sprzymierzeni.pl Mobile Screenshot of fundacja-sprzymierzeni.pl Tablet Screenshot of fundacja-sprzymierzeni.pl

FUNDACJA-SPRZYMIERZENI.PL HOST

We revealed that the main page on fundacja-sprzymierzeni.pl took three thousand three hundred and thirteen milliseconds to come up. I could not detect a SSL certificate, so our parsers consider fundacja-sprzymierzeni.pl not secure.
79.96.234.177

SERVER OPERATING SYSTEM

I observed that fundacja-sprzymierzeni.pl is weilding the IdeaWebServer/v0.80 operating system.

Fundacja Sprzymierzeni

DESCRIPTION

CONTENT

This domain states the following, "W życiu nie ma stopklatki." Our analyzers observed that the web site said " W kraju i na misjach zagranicznych, zdrowiem i życiem ryzykują codziennie polscy żołnierze, funkcjonariusze Policji, Straży Granicznej i BOR, a także pracownicy służb medycznych i informacyjnych." The Website also stated " Pamiętamy o kolegach i ich bliskich NIE ZOSTAWIMY ICH SAMYCH! Dając im dowód solidarności teraz, PAMIĘTAMY jak oni w służbie dawali dowody wierności sztandarowi swojej jednostki. 08 1600 1228 0003 0141 3220 7001. Film promocyjny Albumu z okazji 25." The website's header had fundacja sprzymierzeni as the most important keyword. It was followed by funkcjonariusze, żołnierze, and misja which isn't as highly ranked as fundacja sprzymierzeni. The next words the site uses is służba. pomoc was also included and could not be seen by search engines.

VIEW OTHER BUSINESSES

Fundacja Nasza Szkoła Chcemy, by Nasza Szkoła była wspólnotą nauczycieli i rodzin troszczących się o wychowanie i naukę dzieci.

Chcemy, by Nasza Szkoła była wspólnotą nauczycieli i rodzin troszczących się o wychowanie i naukę dzieci. Wesprzyj nas w rozbudowie szkoły z duszą. Orszak Trzech Króli 2015 za nami! Dziękujemy za organizację i udział w uroczystości! W imieniu Organizatorów II Orszaku Trzech Króli w Siedlcach, tj. Fundacji Nasza Szkoła oraz całej społeczności KSPiKG składam wszystkim serdeczne podziękowania za przygotowanie i udział w Uroczysto.

Fundacja Pomocy Społecznej w Brzeszczach

Po otrzymaniu pierwszych transportów ze Szwecji mogliśmy częściowo wyposażyć salkę zajęciową Koła Dzieci Specjalnej Troski w mebelki i przekazać niezbędny sprzęt ortopedyczny do rehabilitacji. Każde dziecko,w zależności od potrzeb, dostało sprzęt pomocny mu do sprawnego funkcjonowania. Dodatkowo zorganizowaliśmy dla diabetyków turnus rehabilitacyjny w Wysowej. Realizacja celów Fundacji była możliwa przede wszystkim dzięki otrzymywanym ze Szwecji transportom. Specjalistyczny sprzęt medyczny i rehabilitacy.

Gazeta przemyska - tygodnik lokalny

IX Bieszczadzkie Lato z Książką w Przemyślu. Tłumy wiernych na dziękczynnej procesji. Przemyśl jako pierwsze miasto w województwie, a tak naprawdę w południowo-wschodniej części kraju dołączył do grona miast. IX Bieszczadzkie Lato z Książką w Przemyślu. Michał Jagiełło, Marek Krajewski, Chris Niedenthal, Michał Ogórek, Michał Olszański, Agnieszka Taborska, Bogusława Sochańska.

Fundacja Humanites Sztuka Wychowania

Fundacja Humanites Sztuka Wychowania została założona we wrześniu 2010 roku przez grupę rodziców, którzy zaobserwowali potrzebę informacji i wymiany doświadczeń na temat budowania zdrowych relacji w rodzinie, ze szczególnym uwzględnieniem relacji z nastolatkami. Od 2013 roku jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Robimy to, bo wszyscy chcemy, aby nasze dzieci wyrosły na mądrych i szczęśliwych ludzi, którzy będą się spełniali zawodowo i prywatnie. Fizyczną, umysłową, emocjonalną i duchową.

INDIGENA FOUNDATION

Indigena Foundation acts in the field of the natural environment conservation and development of democratic society - society aware of its rights and ready to co-decide about itself. Andrzej Nowakowski, Berlin 18. In Poland, Fracking Fuels Dissent Above Ground. Poland is home to potentially.